| Type | Staalconstructie |
|---|---|
| Materiaal | Staal Q355B,Q235B |
| Onderhoud | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Corrosiebestendigheid | Warmgeperst galvaniseren |
| Installatie | We kunnen het ingenieursteam naar uw site sturen om de installatie te begeleiden. |
| Hoofdkader | Q355 Q235 |
|---|---|
| Wand en dak | Sandwich Panel; kleur staalplaat |
| Column & BeamConnection | Bout met hoge weerstand |
| Voordeel | Gemakkelijk en snel installeren |
| Oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd / geverfd |
| Zinc Coating | 75-600 Gram |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
| Zinc Coating | 75-600 Gram |
|---|---|
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
|---|---|
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
|---|---|
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| Zinc Coating | 75-600 Gram |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
|---|---|
| Zinc Coating | 75-600 Gram |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| Pakket | Platte verpakking |
|---|---|
| Hoofdframe | H-balk en -kolom, gelast of warmgewalst |
| Afmeting | Op maat |
| Specificatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Tekenontwerp | Auto CAD, Tekla... |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
|---|---|
| Origin | China |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Fire Protection System | Optional |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |