| Naam | Het Pakhuisfabriek van de staalstructuur |
|---|---|
| Recycle-attributen | staal |
| Type | Gebouwen met staalconstructie |
| Structuur | Lichte staalframe met grote lengte |
| Eigenschap | Waterdicht en brandwerend |
| Naam | Voorgefabriceerde staalconstructies |
|---|---|
| Gebouwtype | Commercieel/Woon |
| Levensduur | Langdurig |
| Grootte | Op maat |
| Bouwtype | Stalen frame |
| Soorten staal | Q235, Q345 en andere laaggelegeerde hoogsterke stalen. |
|---|---|
| Kenmerken van staal | Hoge sterkte, lichtgewicht, corrosiebestendig (met oppervlaktebehandeling) en recycleerbaar. |
| Soorten dak- en wandpanelen | Kleurstaalplaten, sandwichpanelen, metalen composietpanelen. |
| Kenmerken van dak- en wandpanelen | Lichtgewicht, waterdicht, warmte-isolatief, branddicht en esthetisch duurzaam. |
| soorten aansluitingen | Hoogsterke bouten, lasmaterialen, verankeringen. |
| Naam | Commerciële geprefabriceerde metalen gebouwen |
|---|---|
| Weerstand | hoog |
| Structuurtype | Grote spanstructuur |
| producttype | Staalstructuur |
| Corrosiebestendigheid | hoog |
| Naam | Staalconstructie Vliegtuighangar bouw |
|---|---|
| Cijfer | Q235B / Q345B |
| Vermogen | Ronde bar |
| Types aardbevingen | Niveau 6 |
| Materiaal | staal |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Span | 5m To 30m |
|---|---|
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Material | High-quality Steel |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Material | High-quality Steel |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Origin | China |
|---|---|
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |