| نام | کارخانه انبار ساختارهای فولادی |
|---|---|
| ویژگی های بازیافت | فولاد |
| نوع | ساختمانهای سازه فولادی قاب پورتال |
| ساختار | قاب فولادی سبک با طول کشش بزرگ |
| نشان | ضد آب و ضد آتش |
| نام | ساختمان ساختمانی فولادی پیش ساخته |
|---|---|
| نوع ساختمان | تجاری/مسکونی |
| طول عمر | ماندگار |
| اندازه | سفارشی |
| نوع ساختمانی | قاب فولادی |
| انواع فولاد | Q235 ، Q345 و سایر فولادهای با استحکام بالا آلیاژ. |
|---|---|
| ویژگی های فولاد | استحکام بالا ، سبک وزن ، مقاوم در برابر خوردگی (با تصفیه سطح) و قابل بازیافت. |
| انواع پانل های سقف و دیواری | صفحات فولادی رنگی ، پانل های ساندویچ ، پانل های کامپوزیت فلزی. |
| ویژگی های پانل های سقف و دیواری | سبک ، ضد آب ، گرما ، ضد آب ، ضد آتش و از نظر زیبایی شناسی. |
| انواع کانکتورها | پیچ های با مقاومت بالا ، مواد جوشکاری ، لنگرگاه ها. |
| نام | ساختمان های فلزی پیش ساخته تجاری |
|---|---|
| مقاومت در برابر آب و هوا | عالی |
| نوع ساختار | ساختار کشش بزرگ |
| نوع محصول | ساخت و ساز فولادی |
| مقاومت در برابر خوردگی | عالی |
| نام | ساختمانی فولادی ساختمان هواپیمایی ساختمان هواپیمایی |
|---|---|
| درجه | Q235B / Q345B |
| بند شلوار | نوار گرد |
| نوع زلزله | سطح 6 |
| مادی | فولاد |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Span | 5m To 30m |
|---|---|
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Material | High-quality Steel |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Material | High-quality Steel |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Origin | China |
|---|---|
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |