| Naam | bouwwerk met staalframe |
|---|---|
| Isolatie | Uitstekend. |
| Flexibiliteit | Flexibele |
| Esthetiek | Moderne |
| Frame-type | Stalen frame |
| Naam | Het Pakhuisfabriek van de staalstructuur |
|---|---|
| Recycle-attributen | staal |
| Type | Gebouwen met staalconstructie |
| Structuur | Lichte staalframe met grote lengte |
| Eigenschap | Waterdicht en brandwerend |
| Naam | Voorgefabriceerd magazijngebouw Staalconstructie |
|---|---|
| Hoofdframes | Q355 Q235 |
| raam | Aluminiummetaal venster |
| Deur | schuifdeur, roldeur |
| Secundaire Structuur | Verzorging van de knie |
| Hoofdstalen frame | H-staal, Z- of C-staal |
|---|---|
| Gebruik | Magazijn |
| producttype | Magazijn |
| Ruw stalen materiaal | Q235B, Q355B |
| Secundair frame | Warm gedompelde gegalvaniseerde purlin |
| Vloer | Vloerdek |
|---|---|
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
| Handelsmerk | YB |
| Bakstenen muur | 1,2 m hoogte |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
| Gebruik | Magazijn |
|---|---|
| Secundair frame | Warm gedompelde gegalvaniseerde purlin |
| Ruw stalen materiaal | Q235B, Q355B |
| producttype | Magazijn |
| Hoofdstalen frame | H-staal, Z- of C-staal |
| Handelsmerk | YB |
|---|---|
| Vloer | Vloerdek |
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam | De lichte Bouw van het Staalkader |
|---|---|
| Deur | Schuifdeuren, rolluiken |
| Muur en dak | Stalen bekledingplaat, sandwichpaneel |
| Kolom en balk | H staal |
| Esthetiek | Modern/Tijdgenoot |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
|---|---|
| Handelsmerk | YB |
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
| Bakstenen muur | 1,2 m hoogte |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
|---|---|
| Vloer | Vloerdek |
| Bakstenen muur | 1,2 m hoogte |
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |