| Nazwa | budynek o stalowej ramie |
|---|---|
| Izolacja | Doskonały |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Estetyka | Nowoczesny |
| Typ ramki | Rama stalowa |
| Nazwa | Fabryka składowa konstrukcji stalowych |
|---|---|
| Recykling atrybuty | stal |
| Typ | Budynki konstrukcji stalowej ramy portalowej |
| Struktura | Ramowa konstrukcja ze stali o dużym rozpięciu |
| Funkcja | Woda i ogień |
| Nazwa | Prefabrykowane budynki magazynowe |
|---|---|
| Rama główna | Q355 Q235 |
| okno | Okno z stopów aluminium |
| Drzwi | drzwi przesuwne, drzwi rolowane |
| Struktura drugorzędowa | Płatew; Brace, kolan Brace itc |
| Główna stalowa rama | H Stal, Z lub C Płatew |
|---|---|
| Używać | Magazyn |
| Typ produktu | Magazyn |
| Surowy materiał stalowy | Q235B, Q355B |
| Rama wtórna | Płatew ocynkowana ogniowo |
| Podłoga | pokład podłogi |
|---|---|
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
| Znak firmowy | Yb |
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Wymiary | Wymagania klientów |
| Używać | Magazyn |
|---|---|
| Rama wtórna | Płatew ocynkowana ogniowo |
| Surowy materiał stalowy | Q235B, Q355B |
| Typ produktu | Magazyn |
| Główna stalowa rama | H Stal, Z lub C Płatew |
| Znak firmowy | Yb |
|---|---|
| Podłoga | pokład podłogi |
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
| Wymiary | Wymagania klientów |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Nazwa | Budowa ramki ze stali lekkiej |
|---|---|
| Drzwi | Drzwi przesuwne, bramy rolowane |
| Ściana i dach | Arkusz stalowy, panel kanapki |
| Kolumna i wiązka | Stal H |
| Estetyka | Nowoczesne / Współczesne |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
|---|---|
| Znak firmowy | Yb |
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
| Wymiary | Wymagania klientów |
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Wymiary | Wymagania klientów |
|---|---|
| Podłoga | pokład podłogi |
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |