| İsim | Çelik çerçeveli bina |
|---|---|
| Yalıtım | Harika |
| Esneklik | Esnek |
| Estetik | Modern |
| Çerçeve tipi | Çelik çerçeve |
| İsim | Çelik yapı depo fabrikası |
|---|---|
| Nitelikleri Geri Dönüştür | çelik |
| Tip | Portal çerçeve çelik yapı binaları |
| Yapı | Büyük Genişleme Hafif Çelik Çerçeve |
| Özellik | Su geçirmez ve yangına dayanıklı |
| İsim | Prefab depo binası çelik yapısı |
|---|---|
| Ana çerçeve | Q355 Q235 |
| pencere | Alüminyum alaşımlı pencere |
| Kapı | sürgülü kapı, haddeleme kapı |
| İkincil Yapı | Purlin; Brace, dizlik vb. |
| Ana çelik çerçeve | H çelik, Z veya C Purlin |
|---|---|
| Kullanmak | Depo |
| ürün türü | Depo |
| Çiğ çelik malzeme | Q235B, Q355B |
| İkincil çerçeve | Sıcak Daldırma Galvanizli Aşık |
| Zemin | Kat Güvertesi |
|---|---|
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
| Ticari marka | Yb |
| Tuğla duvarı | 1.2m yükseklik |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
| Kullanmak | Depo |
|---|---|
| İkincil çerçeve | Sıcak Daldırma Galvanizli Aşık |
| Çiğ çelik malzeme | Q235B, Q355B |
| ürün türü | Depo |
| Ana çelik çerçeve | H çelik, Z veya C Purlin |
| Ticari marka | Yb |
|---|---|
| Zemin | Kat Güvertesi |
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| İsim | Hafif Çelik Çerçeve Yapımı |
|---|---|
| Kapı | Kaydırma kapıları, rulo panjur kapıları |
| Duvar ve çatı | Çelik kaplama sayfası, sandviç paneli |
| Sütun ve ışın | çelik |
| Estetik | Modern / Çağdaş |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ticari marka | Yb |
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
| Tuğla duvarı | 1.2m yükseklik |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
|---|---|
| Zemin | Kat Güvertesi |
| Tuğla duvarı | 1.2m yükseklik |
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |