| Zinc Coating | 75-600 Gram |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Warranty Period | 50 Years |
| Span | 5m To 30m |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Kracht | Sterk |
| Muur en dak | Sandwichpaneel van glaswol |
| Schilderen | Branddicht schilderen |
| Gebruik | Industrieel |
| Voordeel | Gemakkelijk en snel installeren |
|---|---|
| Hoofdframe Q355 Q235 | Q355 Q235 |
| Wand en dak | Sandwich Panel; kleur staalplaat |
| Secundaire structuur | Verzorging van de knie |
| Verpakking Details | Geëxporteerde standaardpakking |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Span | 5m To 30m |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
| Material | Steel |
| Snow Load Capacity | Customized |
| Member | Steel Column |
| Material | Steel |
|---|---|
| Member | Steel Column |
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Door | Steel Door |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |