| Zinc Coating | 75-600 Gram |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Warranty Period | 50 Years |
| Span | 5m To 30m |
| مقاس | مخصصة |
|---|---|
| قوة | قوي |
| الجدار والسقف | لوحة شطيرة الصوف الزجاجي |
| تلوين | لوحة مقاومة للحريق |
| الاستخدام | صناعي |
| ميزة | تثبيت سهل وسرع |
|---|---|
| الإطار الرئيسي Q355 Q235 | س355 س235 |
| الجدار والسقف | Sandwich Panel; لوحة ساندويتش. Color Steel Sheet صفائح الفولاذ الملونة |
| الهيكل الثانوي : | بورلين الدعامة ، دعامة الركبة وما إلى ذلك |
| تفاصيل التغليف | تصدير التعبئة القياسية |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Span | 5m To 30m |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
| Material | Steel |
| Snow Load Capacity | Customized |
| Member | Steel Column |
| Material | Steel |
|---|---|
| Member | Steel Column |
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Door | Steel Door |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |