| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
|---|---|
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
| Door | Steel Door |
| Member | Steel Column |
| Material | Steel |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Span | 5m To 30m |
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Warranty Period | 50 Years |
| علامة تجارية | Yb |
|---|---|
| أرضية | سطح الأرض |
| نطاق العمل | التصميم ، التصنيع ، التثبيت |
| أبعاد | متطلبات العملاء |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Standard | CE Certification |
|---|---|
| Snow Load | Up To 1.5kN/m2 |
| Structural Warranty | 50 Years |
| Product Features | Low Cost; Quick Installation; Recyclable |
| Earthquake Resistance | Grade 7 |
| اسم | حظائر تخزين بناء المعادن |
|---|---|
| مادة | فُولاَذ |
| العزل | متاح |
| متانة | عالي |
| بورلين | القسم C المجلفن C الصلب |
| اسم | بناء هيكل الإطار الصلب |
|---|---|
| إنتاج | تم الانتهاء من دعم التثبيت المباشر |
| تسديدة مستوى التفجير | SA 2.5 |
| لون | خياري |
| تثبيت | إرشادات المهندسين |
| Installation Time | Short |
|---|---|
| Advantage | Easy & Fast Install |
| Design Options | Flexible |
| Thermalinsulation | Good |
| Construction | Steel Frame |
| Span | 5m To 30m |
|---|---|
| Material | High-quality Steel |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Warranty Period | 50 Years |
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Material | High-quality Steel |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Warranty Period | 50 Years |