| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
|---|---|
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
| Door | Steel Door |
| Member | Steel Column |
| Material | Steel |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Span | 5m To 30m |
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Warranty Period | 50 Years |
| Торговая марка | Yb |
|---|---|
| Пол | Палуба пола |
| Рабочая масштаб | Дизайн, изготовление, установка |
| Размеры | Требование клиентов |
| Сваривая стандарт | AWS D1.1 |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Standard | CE Certification |
|---|---|
| Snow Load | Up To 1.5kN/m2 |
| Structural Warranty | 50 Years |
| Product Features | Low Cost; Quick Installation; Recyclable |
| Earthquake Resistance | Grade 7 |
| Название | Хранилища металлических зданий |
|---|---|
| Материал | сталь |
| Изоляция | Доступно |
| Прочность | высокое |
| Пронзительный | оцинкованная сталь с сечением C |
| Название | Строительство стальных конструкций |
|---|---|
| Производство | Завершен для прямой поддержки установки |
| Уровень взрыва выстрела | SA 2.5 |
| Цвет | Необязательно |
| Установка | Руководство инженеров |
| Installation Time | Short |
|---|---|
| Advantage | Easy & Fast Install |
| Design Options | Flexible |
| Thermalinsulation | Good |
| Construction | Steel Frame |
| Span | 5m To 30m |
|---|---|
| Material | High-quality Steel |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Warranty Period | 50 Years |
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Material | High-quality Steel |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Warranty Period | 50 Years |