| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Zinc Coating | 75-600 Gram |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
| Zinc Coating | 75-600 Gram |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
|---|---|
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Zinc Coating | 75-600 Gram |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Draagvermogen | Afhankelijk van de grootte en het ontwerp |
|---|---|
| Deurtype | Rollende deur |
| Kolom en balk | Gelaste H-sectie |
| Kleur | Op maat |
| Bindbalk | Ronde Pijp of Vierkante Buis |
| Wall | Steel Sheet |
|---|---|
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Fire Protection System | Optional |
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Ontwerp | Op maat |
| Aardbevingsweerstand | Stabiel |
| Structuurtype | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Weerstand | hoog |
| Snow Load Capacity | Customized |
|---|---|
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Member | Steel Column |
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
| Material | Steel |