| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
|---|---|
| Door | Steel Door |
| Snow Load Capacity | Customized |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Hoofdstalen frame | H-staal, Z- of C-staal |
|---|---|
| Gebruik | Magazijn |
| producttype | Magazijn |
| Ruw stalen materiaal | Q235B, Q355B |
| Secundair frame | Warm gedompelde gegalvaniseerde purlin |
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
|---|---|
| Bakstenen muur | 1,2 m hoogte |
| Vloer | Vloerdek |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
| Handelsmerk | YB |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
|---|---|
| Vloer | Vloerdek |
| Bakstenen muur | 1,2 m hoogte |
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
|---|---|
| Vloer | Vloerdek |
| Handelsmerk | YB |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
| Naam | Industriële prefab fabriekshut |
|---|---|
| Voordeel | Gemakkelijk en snel installeren |
| Bekleding | PU/Steinwol/Glasvezel/EPS |
| Deur | schuifdeur, roldeur |
| Hoofdframes | Q355 Q235 |
| Verpakking Details | Geëxporteerde standaardpakking |
|---|---|
| Levertijd | 20-30 Works Days |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Qingdao |
| Handelsmerk | YB |
|---|---|
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Bakstenen muur | 1,2 m hoogte |
| Vloer | Vloerdek |
| Wind Against | 80~280km Per Hour |
|---|---|
| Standard | CE Certification |
| Structural Warranty | 50 Years |
| Earthquake Resistance | Grade 7 |
| Product Features | Low Cost; Quick Installation; Recyclable |