| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
|---|---|
| Door | Steel Door |
| Snow Load Capacity | Customized |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Główna stalowa rama | H Stal, Z lub C Płatew |
|---|---|
| Używać | Magazyn |
| Typ produktu | Magazyn |
| Surowy materiał stalowy | Q235B, Q355B |
| Rama wtórna | Płatew ocynkowana ogniowo |
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
|---|---|
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Podłoga | pokład podłogi |
| Wymiary | Wymagania klientów |
| Znak firmowy | Yb |
| Wymiary | Wymagania klientów |
|---|---|
| Podłoga | pokład podłogi |
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
|---|---|
| Podłoga | pokład podłogi |
| Znak firmowy | Yb |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Wymiary | Wymagania klientów |
| Nazwa | Przemysłowe budynki prefabrykowane |
|---|---|
| Korzyść | Łatwa i szybka instalacja |
| Okładzina | PU/wełna skalna/włókno szklane/EPS |
| Drzwi | drzwi przesuwne, drzwi rolowane |
| Rama główna | Q355 Q235 |
| Szczegóły pakowania | Wyeksportowane standardowe pakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy | 20-30 dni pracy |
| Zasady płatności | T/t |
| Możliwość Supply | 10000 ton/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Qingdao |
| Znak firmowy | Yb |
|---|---|
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Podłoga | pokład podłogi |
| Wind Against | 80~280km Per Hour |
|---|---|
| Standard | CE Certification |
| Structural Warranty | 50 Years |
| Earthquake Resistance | Grade 7 |
| Product Features | Low Cost; Quick Installation; Recyclable |