| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
|---|---|
| Door | Steel Door |
| Snow Load Capacity | Customized |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Ana çelik çerçeve | H çelik, Z veya C Purlin |
|---|---|
| Kullanmak | Depo |
| ürün türü | Depo |
| Çiğ çelik malzeme | Q235B, Q355B |
| İkincil çerçeve | Sıcak Daldırma Galvanizli Aşık |
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
|---|---|
| Tuğla duvarı | 1.2m yükseklik |
| Zemin | Kat Güvertesi |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
| Ticari marka | Yb |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
|---|---|
| Zemin | Kat Güvertesi |
| Tuğla duvarı | 1.2m yükseklik |
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
|---|---|
| Zemin | Kat Güvertesi |
| Ticari marka | Yb |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
| İsim | Endüstriyel prefabrik fabrika kulübesi |
|---|---|
| Avantaj | Kolay ve Hızlı Kurulum |
| Kaplama | PU/Taşyünü/Fiberglas/EPS |
| Kapı | sürgülü kapı, haddeleme kapı |
| Ana çerçeve | Q355 Q235 |
| Ambalaj bilgileri | Dışa aktarılan standart paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-30 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Qingdao |
| Ticari marka | Yb |
|---|---|
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Tuğla duvarı | 1.2m yükseklik |
| Zemin | Kat Güvertesi |
| Wind Against | 80~280km Per Hour |
|---|---|
| Standard | CE Certification |
| Structural Warranty | 50 Years |
| Earthquake Resistance | Grade 7 |
| Product Features | Low Cost; Quick Installation; Recyclable |