| Znak firmowy | Yb |
|---|---|
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Podłoga | pokład podłogi |
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
|---|---|
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Znak firmowy | Yb |
| Podłoga | pokład podłogi |
| Wymiary | Wymagania klientów |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
|---|---|
| Znak firmowy | Yb |
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
| Wymiary | Wymagania klientów |
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Wymiary | Wymagania klientów |
|---|---|
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Podłoga | pokład podłogi |
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
| Znak firmowy | Yb |
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
|---|---|
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Podłoga | pokład podłogi |
| Wymiary | Wymagania klientów |
| Znak firmowy | Yb |
| Podłoga | pokład podłogi |
|---|---|
| Zakres pracy | Projekt, wytwarzanie, instalacja |
| Znak firmowy | Yb |
| Ściana z cegły | 1,2 m wysokości |
| Wymiary | Wymagania klientów |
| Material | Steel |
|---|---|
| Member | Steel Column |
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Door | Steel Door |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
|---|---|
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
| Door | Steel Door |
| Member | Steel Column |
| Material | Steel |
| Snow Load Capacity | Customized |
|---|---|
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Member | Steel Column |
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |
| Material | Steel |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Wall Panel | Steel Color Sheet, Sandwich Panel |