| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ticari marka | Yb |
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
| Tuğla duvarı | 1.2m yükseklik |
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
|---|---|
| Zemin | Kat Güvertesi |
| Ticari marka | Yb |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
|---|---|
| Zemin | Kat Güvertesi |
| Tuğla duvarı | 1.2m yükseklik |
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Çalışma kapsamı | Tasarım, imalat, kurulum |
|---|---|
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ticari marka | Yb |
| Zemin | Kat Güvertesi |
| Boyutlar | Müşterilerin Gereksinimi |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| İsim | Prefab çelik çerçeveli ev |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| Duvar | Cam yünü sandviç panel |
| Özellik | PU Sandwich Panel Üretim hattı |
| Kurulum | Kolay ve hızlı |
| İsim | Modern, önceden tasarlanmış binalar |
|---|---|
| Çatı Kaplama | Çelik renk sayfası, sandviç paneli |
| Malzeme | çelik |
| Duvar | Sandviç Panel, Tek Sac |
| Çelik türleri | Q235, Q345 ve diğer düşük alaşımlı yüksek mukavemetli çelikler. |
| İsim | Prefab depo binası çelik yapısı |
|---|---|
| Ana çerçeve | Q355 Q235 |
| pencere | Alüminyum alaşımlı pencere |
| Kapı | sürgülü kapı, haddeleme kapı |
| İkincil Yapı | Purlin; Brace, dizlik vb. |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Warranty Period | 50 Years |
| Span | 5m To 30m |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Span | 5m To 30m |
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Warranty Period | 50 Years |