| Lassennorm | AWS D1.1 |
|---|---|
| Handelsmerk | YB |
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
| Bakstenen muur | 1,2 m hoogte |
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
|---|---|
| Vloer | Vloerdek |
| Handelsmerk | YB |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
|---|---|
| Vloer | Vloerdek |
| Bakstenen muur | 1,2 m hoogte |
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Werkbereik | Ontwerp, fabricage, installatie |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Handelsmerk | YB |
| Vloer | Vloerdek |
| Afmetingen | De vereiste van klanten |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| Naam | Het prefabhuis van het Staalkader |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Muur | Sandwichpaneel van glaswol |
| Eigenschap | Productielijn voor PU-sandwichpanelen |
| Installatie | Makkelijk en snel |
| Naam | Moderne Pre Gebouwde Gebouwen |
|---|---|
| Dakbekleding | Stalen kleurenplaat, sandwichpaneel |
| Materiaal | staal |
| Muur | Sandwichpaneel, enkel staalplaat. |
| Soorten staal | Q235, Q345 en andere laaggelegeerde hoogsterke stalen. |
| Naam | Voorgefabriceerd magazijngebouw Staalconstructie |
|---|---|
| Hoofdframes | Q355 Q235 |
| raam | Aluminiummetaal venster |
| Deur | schuifdeur, roldeur |
| Secundaire Structuur | Verzorging van de knie |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Warranty Period | 50 Years |
| Span | 5m To 30m |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Span | 5m To 30m |
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Warranty Period | 50 Years |