| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Draagvermogen | Afhankelijk van de grootte en het ontwerp |
|---|---|
| Deurtype | Rollende deur |
| Kolom en balk | Gelaste H-sectie |
| Kleur | Op maat |
| Bindbalk | Ronde Pijp of Vierkante Buis |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Dakenmateriaal | Gegalvaniseerd stalen laken |
| Frame-type | Portale frame of stalen dakraam |
| Muurtype | sandwichpaneel |
| Kleur | Optioneel |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Naam | Stalen frame magazijn |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Industrieel |
| Toepassing | Warehouse, fabriek, werkplaats, fabriek |
| Grootte | Op maat |
| Kleur | De vereiste van de klant |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |