| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| ظرفیت بار | به اندازه و طراحی بستگی دارد |
|---|---|
| نوع درب | درب نورد |
| ستون و پرتو | بخش H جوش داده شده |
| رنگ | سفارشی |
| پرتو کراوات | لوله گرد یا لوله مربع |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| مادی | فولاد |
|---|---|
| مواد سقف | ورق فولادی گالوانیزه |
| نوع قاب | قاب پورتال یا سقف فولادی |
| نوع دیوار | ساندویچ پانل |
| رنگ | اختیاری |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| نام | انبار قاب فولادی |
|---|---|
| سبک طراحی | صنعتی |
| برنامه | انبار، کارخانه، کارگاه، کارخانه |
| اندازه | سفارشی |
| رنگ | نیاز مشتری |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |