| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Khả năng tải | Phụ thuộc vào kích thước và thiết kế |
|---|---|
| Loại cửa | Cửa lăn |
| Cột và chùm tia | Hàn H |
| Màu sắc | Tùy chỉnh |
| Tia buộc | ống tròn hoặc ống vuông |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Vật liệu | Thép |
|---|---|
| Vật liệu lợp mái | Tấm thép mạ kẽm |
| Loại khung | Khung cổng hoặc khung mái bằng thép |
| loại tường | bảng điều khiển bánh sandwich |
| Màu sắc | Không bắt buộc |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Tên | Kho khung thép |
|---|---|
| Phong cách thiết kế | Công nghiệp |
| Ứng dụng | Kho, Nhà xưởng, Nhà xưởng, Nhà máy |
| Kích cỡ | Tùy chỉnh |
| Màu sắc | Yêu cầu của khách hàng |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |