| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Yük kapasitesi | Boyuta ve tasarıma bağlıdır |
|---|---|
| Kapı tipi | Yuvarlanan kapı |
| Sütun ve ışın | Kaynaklı H-bölümü |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Kiriş | Yuvarlak Boru veya Kare Boru |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Çatı Malzemesi | Galvanizli çelik sac |
| Çerçeve tipi | Portal çerçevesi veya çelik çatı çerçevesi |
| Duvar tipi | Sandviç paneli |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| İsim | Çelik çerçeve deposu |
|---|---|
| Tasarım stili | Sanayi |
| Uygulama | Depo, Fabrika, Atölye, Tesis |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Renk | Müşterinin Gereksinimi |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |