| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Φορτίο | Εξαρτάται από το μέγεθος και το σχέδιο |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Πόρτα |
| Στήλη και δέσμη | Συγκολλημένο τμήμα Η |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δείκτης δέσμης | Στρογγυλός σωλήνας ή τετραγωνικός σωλήνας |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Υλικό | ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό στέγης | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
| Τύπος πλαισίου | Φάραμ πύλης ή δοκάρι από χάλυβα |
| Τύπος τοίχου | Σάντουιτς πάνελ |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Ονομασία | Αποθήκη πλαισίου χάλυβα |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικός |
| Εφαρμογή | Αποθήκη, εργοστάσιο, εργαστήριο, εργοστάσιο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Απαίτηση του πελάτη |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |