| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Capacité de charge | Cela dépend de la taille et du design |
|---|---|
| Type de porte | Porte roulante |
| Colonne et faisceau | Section H soudée |
| Couleur | Personnalisé |
| Faisceau de liaison | Tuyau rond ou tube carré |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Matériau | acier |
|---|---|
| Matériau de toiture | Drap en acier galvanisé |
| Type de cadre | Cadre de portail ou traverse de toit en acier |
| Type de paroi | panneau sandwich |
| Couleur | Optionnel |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Nom | Entrepôt de cadre en acier |
|---|---|
| Style de design | Industriel |
| Application du projet | Entrepôt, usine, atelier, usine |
| Taille | Personnalisé |
| Couleur | Exigence du client |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |