| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Capacità di carico | Dipende dalle dimensioni e dal design |
|---|---|
| Tipo di porta | Porta rotolante |
| Colonna e raggio | Sezione H saldata |
| Colore | Personalizzato |
| Legatura di legno | Tubo rotondo o metropolitana quadrata |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Materiale | acciaio |
|---|---|
| Materiale di copertura | Foglio d'acciaio zincato |
| Tipo di telaio | Cornice di portale o trave di tetto in acciaio |
| Tipo di parete | pannello sandwich |
| Colore | Opzionale |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Nome | Magazzino telaio in acciaio |
|---|---|
| Stile di design | Industriale |
| Applicazione | magazzino, fabbrica, laboratorio, impianto |
| Dimensione | Personalizzato |
| Colore | Requisito del cliente |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |