| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| भार क्षमता | आकार और डिजाइन पर निर्भर करता है |
|---|---|
| दरवाजे का प्रकार | ढलावदार दरवाजा |
| स्तंभ और किरण | वेल्डेड एच-सेक्शन |
| रंग | स्वनिर्धारित |
| टाई बीम | गोल पाइप या स्क्वायर ट्यूब |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| सामग्री | इस्पात |
|---|---|
| छत सामग्री | जस्ती स्टील शीट |
| फ्रेम का प्रकार | पोर्टल फ्रेम या स्टील छत ट्रस |
| दीवार का प्रकार | सैंडविच पैनल |
| रंग | वैकल्पिक |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| नाम | इस्पात फ्रेम गोदाम |
|---|---|
| डिजाइन शैली | औद्योगिक |
| आवेदन | गोदाम, फैक्टरी, कार्यशाला, संयंत्र |
| आकार | स्वनिर्धारित |
| रंग | ग्राहक की आवश्यकता |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |