| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| سعة التحميل | يعتمد على الحجم والتصميم |
|---|---|
| نوع الباب | الباب المتداول |
| العمود والحزمة | قسم H بملح |
| لون | مخصصة |
| الشدادة رافدة خشبية | أنبوب دائري أو أنبوب مربع |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| مادة | فُولاَذ |
|---|---|
| مواد التسقيف | ورقة الصلب المجلفن |
| نوع الإطار | إطار البوابة أو سقف الصلب |
| نوع الجدار | لوحة شطيرة |
| لون | خياري |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| اسم | مستودع الإطار الصلب |
|---|---|
| نمط التصميم | صناعي |
| التطبيق | مستودع، مصنع، ورشة عمل، مصنع |
| مقاس | مخصصة |
| لون | متطلبات العميل |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |