| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| 로드 용량 | 크기와 디자인에 따라 다릅니다 |
|---|---|
| 도어 유형 | 롤링 문 |
| 열과 빔 | 용접 된 H- 섹션 |
| 색상 | 사용자 정의 |
| 타이빔 | 둥근 파이프 또는 스퀘어 튜브 |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| 재료 | 강철 |
|---|---|
| 지붕재 | 아연 도금 강판 |
| 프레임 유형 | 포털 프레임 또는 강철 지붕 트래스 |
| 벽걸이 타입 | 샌드위치 패널 |
| 색상 | 선택 과목 |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| 이름 | 스틸 프레임 창고 |
|---|---|
| 디자인 스타일 | 산업 |
| 신청 | 창고, 공장, 작업장, 공장 |
| 크기 | 사용자 정의 |
| 색상 | 고객의 요구 사항 |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |