| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Lastkapazität | Abhängig von der Größe und dem Design |
|---|---|
| Türart | Rollende Tür |
| Säule und Strahl | Schweißig H-Abschnitt |
| Farbe | Kundenspezifisch |
| Bindungsbalken | Rundes Rohr oder Vierkantrohr |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Material | Stahl |
|---|---|
| Dachmaterial | Verzinkter Stahlblech |
| Typ des Rahmens | Portalrahmen oder Stahldachschraube |
| Wandart | Sandwich-Panel |
| Farbe | Optional |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Name | Stahlrahmenlager |
|---|---|
| Designstil | Industriell |
| Anwendung | Lager, Fabrik, Werkstatt, Anlage |
| Größe | Kundenspezifisch |
| Farbe | Anforderung des Kunden |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |