| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Fire Protection System | Optional |
| Wall | Steel Sheet |
| Purlins | C/Z Section Steel |
|---|---|
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
| Capacidad de carga | Depende del tamaño y el diseño |
|---|---|
| Tipo de puerta | Puerta rodante |
| Columna y haz | Sección de H soldada |
| El color | Personalizado |
| Válvula de conexión | Tubo redondo o tubo cuadrado |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Material | acero |
|---|---|
| Materiales para techos | Sábana de acero galvanizado |
| Tipo de marco | Cuadro del portal o armadura del techo de acero |
| Tipo de pared | panel de sándwich |
| El color | Opcional |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
|---|---|
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
| Origin | China |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Purlins | C/Z Section Steel |
| Span | 5m To 30m |
| Material | High-quality Steel |
| Warranty Period | 50 Years |
| Nombre | Almacén de marco de acero |
|---|---|
| Estilo de diseño | Industrial |
| Aplicación | Almacén, fábrica, taller, planta |
| Tamaño | Personalizado |
| El color | Requisitos del cliente |
| Door | Steel Door |
|---|---|
| Material | Steel |
| Member | Steel Column |
| Raw Steel Material | Q235B, Q355B |
| Snow Load Capacity | Customized |