| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
|---|---|
| Wall And Roof | Steel Cladding Sheet,Sandwich Panel |
| Structure Type | Portal Frame |
| Colour | According To Customer Requirements |
| Structure | Prefabricated |
| Τύπος δομής | Φρέμα δομής χάλυβα υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Χρώμα | Αίτημα του πελάτη |
| Πλαίσιο | Δομή χάλυβα |
| Επίσκεψη | Επίσκεψη Εργαστηρίου και Έλεγχος Ποιότητας Αποδεκτός |
| Σχεδιασμός | Προσαρμογή με ελεύθερο αρχιτεκτονικό σχέδιο |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Origin | China |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Span | 5m To 30m |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
|---|---|
| Origin | China |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Fire Protection System | Optional |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Thermalinsulation | Good |
|---|---|
| Installation Time | Short |
| Design Options | Flexible |
| Installation | Engineer Guidance On Site |
| Advantage | Easy & Fast Install |
| Κύριο πλαίσιο | Q355 Q235 |
|---|---|
| Διάδρομο | PVC, παράθυρα από αλουμίνιο |
| Πύλη | άνοιγμα, κυλιόμενη πόρτα |
| Τείχος και οροφή | Πίνακα σάντουιτς, χρωματικό φύλλο χάλυβα |
| Δευτερεύουσα δομή | Πυροσβεστική; Φυροσβεστική, Φυροσβεστική Γόνατος κ.λπ. |
| Ονομασία | Σώροι αποθήκευσης μεταλλικών κτιρίων |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι |
| Μόνωση | Διαθέσιμο |
| Ανθεκτικότητα | υψηλή |
| Πασιναλλίδα | Ζυγισμένος χάλυβας με τομή C |