| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
|---|---|
| Roofing | Corrugated Color Steel Sheet |
| Cladding | PU/Rock Wool/Fiberglass/EPS |
| Weight | Lightweight Compared To Concrete Structures |
| Carbon Structural Steel | Q355B,Q235B |
| Solar Panel Type | Grade A Polycrystalline |
|---|---|
| Wall And Roof | Steel Cladding Sheet,Sandwich Panel |
| Structure Type | Portal Frame |
| Colour | According To Customer Requirements |
| Structure | Prefabricated |
| Typ struktury | Rama konstrukcji stalowej o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Kolor | Żądanie klienta |
| Rama | Struktura stalowa |
| WIZYTA | Wizyta warsztatowa i kontrola jakości |
| Projekt | Niestandardowy z bezpłatnym projektem architektonicznym |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
|---|---|
| Origin | China |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
| Wall | Steel Sheet |
| Fire Protection System | Optional |
|---|---|
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Origin | China |
| Wall | Steel Sheet |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Usage | Storage, Workshop, Factory, Logistics |
|---|---|
| Span | 5m To 30m |
| Design Load | Wind, Snow, Seismic |
| Warranty Period | 50 Years |
| Material | High-quality Steel |
| Columns And Beam | H Section Column&Beam |
|---|---|
| Origin | China |
| Doors | Rolling Door Or Sliding Door |
| Fire Protection System | Optional |
| Sandwich Panel Thickness | Between 50-200mm |
| Thermalinsulation | Good |
|---|---|
| Installation Time | Short |
| Design Options | Flexible |
| Installation | Engineer Guidance On Site |
| Advantage | Easy & Fast Install |
| Główna rama | Q355 Q235 |
|---|---|
| Okno | PVC, okna aluminiowe |
| Drzwi | drzwi przesuwne, drzwi rolowane |
| Ściana i dach | Sandwich Panel; Płyta warstwowa; Color Steel Sheet Kolorowa blacha stalowa |
| Struktura wtórna : | Płatew; Brace, kolan Brace itc |
| Nazwa | Metalowe szopy do przechowywania budynków |
|---|---|
| Tworzywo | stal |
| Izolacja | Dostępny |
| Trwałość | Wysoki |
| Płatew | Ocynkowana stal Sekcji C |